Pronájem virtuální reality - VR zařízení včetně her a doplňků

Úvod  -  VR služby  Pronájem zařízení na virtuální realitu

Virtuální realita je budoucnost výuky i zábavy 

Můžete být kdekoli, můžete být kýmkoli. Stačí si nasadit brýle a rázem se přenesete do prostředí, které si sami zvolíte. Ať se jedná o virtuální procházky, střílečky, logické či závodní hry, nebo malování. Pomocí speciálních ovladačů můžete házet klacek robotickému psovi, nebo střílet z luku do terče. 

Oči hráče jsou ošáleny a mozek během několika okamžiků nabývá pocit, že to, co vidí, je skutečné a opravdu se ve scéně nachází. Díky posunu v oblasti moderních technologií je zážitek mimořádně realistický a uvěřitelný. "Setkáváme se tu s tím, že třeba v boji se zombíky je prožitek tak silný, že někteří návštěvníci křičí, bojí se a odhazují brýle", říká Jan Husák, herní nadšenec, vývojář a jeden ze zakladatelů HOLODECKu.

vr-01.jpg

"Nejhorší na tom je, že to nejde popsat slovy. Kvalitní virtuální realitu je potřeba zažít osobně." 

Individuální pronájem zařízení

VR Headsety na pronájem:

  • Samsung Gear, od 300 Kč / den

  • Oculus GO, od 1 200 Kč / den

  • Oculus RIFT, od 3 000 Kč / den

  • Oculus Quest, od 3 000 Kč / den

  • Oculus Quest 2, od 3 000 Kč / den

  • HTC VIVE, od 4 000 Kč / den

K zařízením Oculus a HTC je možnost dodat PC, včetně atraktivních VR her a aplikací.

VR hry & aplikace

Nabídky a možnosti pro Vaši firmu nebo skupinu

Pronájem virtuální reality na vaši akci

Chcete si užít virtuální realitu v prostředí vaší firmy? Připravujete teambuilding na horách a přemýšlíte o jeho zpestření? Přivezeme virtuální realitu až k vám, během pár chvil zapojíme a zábava může začít. Vedle základního představení virtuální reality lze například uspořádat turnaj o ceny pro hráče s nejvyšším skóre.

 

Cena pronájmu jednoho zařízení: od 1 200 Kč / hodina 

(VR zařízení HTC vive / Oculus Rift, zahrnuje instalaci a odbornou obsluhu po celou dobu akce; cestovní náklady - 8 Kč/km)

Pronájem virtuální reality pro konference včetně individuálního obsahu 

Na vaše firemní akce, prezentace, tiskové konference nebo veletrhy zajistíme 10 a více zařízení, do kterých nastavíme vaši prezentaci ve virtuální realitě, představení služeb nebo produktů. Můžeme vytvořit i možnosti interaktivního zapojení formou dotazníků nebo různých aktivit pro vaše klienty, obchodí partnery nebo zaměstnance 

 

Cena pronájmu 10ti zařízení: od 22 000 Kč / den (8 hodin) 

(VR zařízení Oculus GO /  Quest / Rift, zahrnuje instalaci a odbornou obsluhu po celou dobu akce; cestovní náklady - 8 Kč/km)

Pronájem celé herny pro Vaši firmu

Dopřejte svým zaměstnancům a kolegům pořádnou dávku společné zábavy v uzavřené společnosti. Využijte možnosti pronájmu největší herny v ČR - HOLODECK. Při pronájmu celé herny bude HOLODECK a jeho personál k dispozici jen a jen pro Vás. Máte tak jistotu, že Vás při hře nebude rušit nikdo cizí. Ve všech čtyřech herních kójích (včetně závodní sedačky pro simulaci automobilových závodů a profesionálního 3DOF simulátoru - lze závodit proti sobě) si virtuální realitu užije 15 - 20 osob. 

Navíc získáváte jedinečnou možnost zahrát si některý z titulů pro více hráčů. Každý hráč pak hraje ve své vlastní hrací kóji, všichni se ale vyskytují ve stejném virtuálním světě, kde si mohou pomáhat nebo hrát proti sobě. Pro uzavřenou společnost Vám také rádi zajistíme catering ve formě teplé či studené kuchyně.

 

Cena pronájmu celé herny: 3 500 Kč / hodina