Úvod  -  VR služby  -  Pronájem zařízení na virtuální realitu

Pronájem headsetů a zařízení & služby pro firmy Virtuální realita

Máte zájem o využití virtuální reality? Teambuildingové hry a aktivity pro kohokoliv, zábavné, akční, soutěžní, výukové. 

Rádi vám připravíme nabídku řešení, orientační ceny a další informace. Stačí vyplnit jednoduchý formulář Mám zájem o VR

Virtuální realita je budoucnost výuky i zábavy 

Můžete být kdekoli, můžete být kýmkoli. Stačí si nasadit brýle a rázem se přenesete do prostředí, které si sami zvolíte. Ať se jedná o virtuální procházky, střílečky, logické či závodní hry, nebo malování. Pomocí speciálních ovladačů můžete házet klacek robotickému psovi, nebo střílet z luku do terče. 

Oči hráče jsou ošáleny a mozek během několika okamžiků nabývá pocit, že to, co vidí, je skutečné a opravdu se ve scéně nachází. Díky posunu v oblasti moderních technologií je zážitek mimořádně realistický a uvěřitelný. "Setkáváme se tu s tím, že třeba v boji se zombíky je prožitek tak silný, že někteří návštěvníci křičí, bojí se a odhazují brýle", říká Jan Husák, herní nadšenec, vývojář a jeden ze zakladatelů HOLODECKu.

"Nejhorší na tom je, že to nejde popsat slovy. Stejně jako třeba IMAX, kvalitní virtuální realitu je potřeba zažít osobně." 

Nabídky a možnosti pro Vaši firmu nebo skupinu

Pronájem celé herny pro Vaši firmu

Dopřejte svým zaměstnancům a kolegům pořádnou dávku společné zábavy v uzavřené společnosti. Využijte možnosti pronájmu největší herny v ČR - HOLODECK. Při pronájmu celé herny bude HOLODECK a jeho personál k dispozici jen a jen pro Vás. Máte tak jistotu, že Vás při hře nebude rušit nikdo cizí. Ve všech čtyřech herních kójích (včetně závodní sedačky pro simulaci automobilových závodů a profesionálního 3DOF simulátoru - lze závodit proti sobě) si virtuální realitu užije 15 - 20 osob. 

Navíc získáváte jedinečnou možnost zahrát si některý z titulů pro více hráčů. Každý hráč pak hraje ve své vlastní hrací kóji, všichni se ale vyskytují ve stejném virtuálním světě, kde si mohou pomáhat nebo hrát proti sobě. Pro uzavřenou společnost Vám také rádi zajistíme catering ve formě teplé či studené kuchyně. Cena pronájmu celé herny: 3 500 Kč / hodina

Pronájem virtuální reality na vaši akci

Pronájem virtuální reality na vaši akci 

Chcete si užít virtuální realitu v prostředí vaší firmy? Připravujete teambuilding na horách a přemýšlíte o jeho zpestření? Přivezeme virtuální realitu až k vám, během pár chvil zapojíme a zábava může začít. Vedle základního představení virtuální reality lze například uspořádat turnaj o ceny pro hráče s nejvyšším skóre. Cena pronájmu jednoho zařízení: 1 875 Kč / hodina 

(VR zařízení HTC vive / Oculus Rift, zahrnuje instalaci a odbornou obsluhu po celou dobu akce; cestovní náklady VR - 8 Kč/km)

Dárkové certifikáty pro zaměstnance a obchodní partnery

 

Poukazy na pobyt ve virtuální realitě jsou hodnotným a moderním dárkem pro Vaše zaměstnance či obchodní partnery. V herněHOLODECK máte jistotu, že se o ně náš personál dobře postará a ukáže jim z virtuální reality to nejlepší. Dárkový certifikát lze na Vaše přání personalisovat logem Vaší firmy či vytvořit zcela unikátni design.

 

Cena dle počtu hodin na jednom certifikátu (ceny platí pro jednu hrací kóji s maximální kapacitou 5 osob): 

  • 1 až 4 hodiny v HOLODECKu - jedna hodina à 500 Kč

  • 5 až 9 hodin v HOLODECKu - jedna hodina à 400 Kč

  • 10 a více hodin v HOLODECKu - jedna hodina à 300 Kč

.

©2018 - 2020, Turistika.cz, s.r.o. created with Wix.com

Icons made by Freepik & Good Ware from www.flaticon.com